Sarımsak Yağı

Sarımsak Yağı : Tabiatın bizlere sunduğu şifalı bir bitkidir. Sizlere sarımsak yağının faydalarını en ince ayrıntısına kadar açıklıyoruz. Güncel hayatta kalıcı kokusu ile dışladığımız mucize bitki sarımsağın yağının ne gibi bir özelliklerle karşınıza çıkacağını merak ediyorsunuz. Sarımsak yağının kokusu sarımsak gibi kalıcı değildir. Sarımsak yağını eczanelerden ve şifalı bitkiler satan dükkanlarda rahatça bulabilirsiniz.

SARIMSAK YAĞININ FAYDALARI
Boğazdaki Balgamı Söktürür. Vucudunuzun Kanserden korunmasını sağlar. Böbrek taşlarınızı düşürmenize yardımcı olur. Öksürük, nefes darlığı, astım gibi solunum yolları rahatsızlıklarına iyi gelir. Yüksek tansiyon hastaları muhakkat Sarımsak yağı tüketmelidir. çünkü tansiyonu dengeler. Sarımsak Yağı Kalbinizi Güçlendirir. Vucuttaki zayıf kan dolaşımı sisteminizi düzene sokar. Pankreas hastalarının sık sık tüketmesi gerekir. Kaşlarını yanlışlıkla fazla alan bayanlar için kaşların yeniden çıkmasını sağlar. Gözlere iyi gelir.

SARIMSAK YAĞININ SAÇLARINIZA FAYDALARI : Sarımsak yağı saç dökülme probleminizi ciddi bir ölçüde ortadan kaldırır ve saç köklerinizi mükemmel bir şekilde güçlendirir. Saç dökülmesine karşı etkili şampuanların Tahmini nerdeyse hepsinde sarımsak yağı bulunuyor.
Sarımsak yağınının Zararları : SARIMSAK YAĞININ zararı yoktur. Ahmet MARANKİ’nin bir tavsiyesinde ayda minimum 100 Gram Sarımsak yağı tüketmeliyiz.

Tekrar deneyin

Şevketi Bostan

Şevketi bostan (Trigonella foenum-graecum), baklagiller familyasına ait bir bitki türüdür. Genellikle Akdeniz bölgesinde yetişmektedir. Ancak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir