Cilde İyi Gelen Besinler ve Bitkiler

Cildimizi korumak için bir çok fedakarlık yapabiliriz. Güzel görünmek ne kadar hoş olduğu gibi bir o kadar da zahmet istemektedir. Cildinize iyi gelecek faydalı şifalı bitkiler ve besinleri siz değerli okuyucularımız için detaylı bir şekilde araştırdık.

Cilde İyi Gelen Besinler ve Bitkiler

Cilde-iyi-gelen-besinler-ve-BitkilerPapatya Çayı, İbni sina otu, Bayır Turpu, Sinameki, Uyuz otu, Roma papatyası, Ananas, Domates, Salatalık, Yalancı iğde, Greyfurt, Limon suyu, Elma Sirkesi, Gotu Gola, Jojoba, Nohut, Papaya Meyvesi, Zerdeçal, Nar, Verem Otu, Kayısı, Kefir, Yakı Otu, Patates, Alabalık, Dul Avrat Otu, Nişasta, Beş Parmak Otu, Elma, Turp, Rüşeym, Bit Otu, Fındık Yağı,Itırlar, Menengiç, Leylak, Ihlamur Çayı, Gözlük Otu Cilde iyi gelen besinler ve bitkilerdir. Merak ettiğiniz bitki ve meyveyi sitemizde aratarak bütün özelliklerini öğrenebilirsiniz.
Cildiniz İçin Dikkat Etmeniz Gereken Bilgiler : Uykusuzluk cildi yorar, Şişkinlik ve mat bir yüz verir. Cildinizi fazla güneşte tutmamanız gerekmektedir. Fazla güneş ışınlarına maruz kaldığınızda erken yaşlanmaya neden olan belirtilerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Tuz, Şeker, ve Ay çiçek yağı ve margarinden uzak durmanız gerekmektedir.

Uyarı :  Cildinizle alakalı anormal durumlarda uzman doktorlardan yardım alınmalıdır.

Tekrar deneyin

Alerji Kaç Gün Sürer?

Alerji Kaç Gün Sürer? Alerjilerin süresi, alerjinin nedenine, şiddetine ve tedaviye yanıt vermeye bağlı olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir