Borovnisa

Borovnisa : Bosna Hersek, Arnavutluk ve Makedonya’nın dağlık bölgelerinde bulunan böğürtlen türleri ile  yaban mersini karışımı doğal içecek türüdür. Uzmanların yaz aylarında doğal içecekleri sık sık tüketmeleri gerektiğini bildirirken bizler de sağlığınız için Borovnisa içmenizi tavsiye ediyoruz.

borovnisaBorovnisa Faydaları : İçerdiği yoğun flavonoid’ler sayesinde hafızanın kuvvenlenmesine, öğrenme kapasitesinin ve bilinçsel fonksiyonların artmasına yardımcı olur. Flavonoid’ler beyni serbest radikallerin hafıza üzerindeki olumsuz etkisinden koruyor.
Mor renge sahip meyveler kanser riskini azaltmakta, kalp sağlığı ve idrar yollarına da olumlu etki yapmaktadır. Yaşlanmayı geciktirici özelliğine bağlı olarak yaşlanmaya bağlı hafıza sorunlarının da önüne kalkan olmaktadır. yaban mersini, kızılcık gibi meyveler mesane yolları enfeksiyonları, diş eti sorunları ve ülsere karşı koruyucudur. Siyah üzüm ise kabuk ve çekirdeği ile birlikte yendiğinde hücrelerin yenilenmesini sağlıyor.

Tekrar deneyin

Bromelain

Bromelain, ananas bitkisinin saplarından ve meyvelerinden elde edilen bir enzimdir. Genellikle bir gıda takviyesi olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir