Basur Nasıl Geçer, Hemoroid Nasıl Geçer

Basur Nasıl Geçer, Tıptaki ismi hemoroid olan bu hastalık insanlarda obeziteye yol açarak aşırı kilolar almasını sağlıyor. Basur için sizlere doğadan gelen şifa olarak tabir edilen şifalı bitkiler ile sağlığınızı riske atmadan bu hastalığa iyi gelen bitkiler

Hanım Tuzluğu :  Bitkinin yaprakları ve kabuğu oldukça etkilidir. Üzüm Yaprağı : Kaynatılarak içilmesi gerekmelidir. Sinir Otu : Yaprakları kaynatılarak içilir. Hint Yağı : Eczanelerden kolayca temin edebilirsiniz. Isırgan Otu : Kaynatılmış ısırgan otu suyu içebilirsiniz. Papatya : Papatya çayı hemoroid tedavisinde oldukca etkilidir. Can Fındığı : Can Fındığı Çayı yapılarak günde 1 – 2 kez içilir ise hemoroidden kurtulmak mümkün. Sinameki : 2-3 gram sinameki yaprağını su ile kaynatarak içebilirsiniz. Kabak Çekirdeği : Günde 120 gram kabak çekirdeği yiyerek basur rahatsızlığınızdan kurtulabilirsiniz.
Kırmızı Kara Ağaç çayı, Ravent çayı, Su Yoncası çayı hemoroid tedavisinde etkili bitki çayları olarak kabul görmüştür. Yaban Mersini, Labada, İncir, Dağ Lalesi, Nazar Otu, Üzerlik Otu, Veronika Çiçeği, Dere Otu, Pazı Basura iyi gelen bitkilerdir.
Ahududu veya böğürtlen yaprağı çayı, dönüşümlü olarak ve balla tatlandırılarak içilebilir. Bolca çiçek balı tüketimi yararlı olur. Veya hindiba, ısırgan otu, sinirli ot eşit karışımının çayı günde 3 bardak içilir ve aynı zamanda da atkuyruğu veya atkestanesi yaprağı oturma banyoları alınabilir.

Tekrar deneyin

Alerji Kaç Gün Sürer?

Alerji Kaç Gün Sürer? Alerjilerin süresi, alerjinin nedenine, şiddetine ve tedaviye yanıt vermeye bağlı olarak …

Bir Yorum

  1. teşekkürler basur ile ilgili verdiğiniz sağlıklı bilgiler için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir